Est.

2001

Wypożyczalnia Rowerów w Szczawnicy

ZAPRASZA NA ROWERY DO SZCZAWNICY ZDRÓJ
OFERUJEMY NOWOCZESNY I WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘT!

Codziennie od godz. 9.00 do Zmroku

SANDRA
Wypożyczalnia Roweróww Szczawnicy

Jesteśmy Wypożyczalnią Rowerów położoną w uzdrowisku Szczawnica, tuż pod malowniczymi Pieninami. Nasza pasja to góry i rowery - oferujemy najlepszy sprzęt, profesjonalną obsługę i kompleksową organizację wypraw rowerowych po najpiękniejszych szlakach Pienińskiego Parku Narodowego. Szczególnie polecamy wycieczki rowerowe połączone ze spływem tratwami przełomem Dunajca. Nasza Wypożyczalnia zapewnia nie tylko najwyższej, jakości rowery i akcesoria, lecz także bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia z wakacji.

Zapraszamy osoby młodsze i starsze, rodziny z dziećmi, a także zorganizowane grupy do zapoznania się z naszą ofertą. O tym, że jesteśmy doskonałą bazą wypadową do atrakcyjnych wycieczek rowerowych świadczy też fakt, że od słowackiej granicy dzieli nas zaledwie 800 metrów, a od Czerwonego Klasztoru 10 km. Szczególną atrakcją Szczawnicy są spływy tratwami przełomem Dunajca, na odcinku aż 20 km. Nasza Wypożyczalnia Rowerów oferuje możliwość dojazdu rowerem do miejsca, z którego rozpoczyna się spływ Dunajcem. Na życzenie klientów, po wcześniejszym uzgodnieniu, dowieziemy i odbierzemy rowery. Z nami wycieczkę rowerową połączysz z atrakcją turystyczną Szczawnicy, jaką jest spływ: pontonem, kajakiem, tratwą przełomem Dunajca.

Nasze Rowery

Szczawnica Zdrój

Trasy wycieczkowe i szlaki turystyczne

Turyści mogą skorzystać z licznych tras wycieczkowych i szlaków prowadzących m.in. na szczyty Pienin, wzdłuż przełomu Dunajca, do rezerwatów przyrody (Wąwóz Homole, Wysokie Skałki, rezerwat Białej Wody), zwiedzić zamki w Niedzicy i Czorsztynie, odwiedzić malownicze Jaworki albo leżący po stronie słowackiej Czerwony Klasztor, do którego prowadzi słynna Droga Pienińska.

Szczawnica położona jest tuż przy granicy słowackiej, dzięki czemu łatwo zaplanować wypad do naszych południowych sąsiadów.

Zobacz

The Restaurant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur.

Our Story

Book a table

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Phone

+44 (0)555 555 5555

Email

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copper Hill Restaurant
123 Main Street, Anytown, UK

123 Main Street, Anytown
England, United Kingdom

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+44 (0)555 555 5555

Follow us on Instagram

Check us on Tripadvisor